Wartościowy blog

Pisanie bloga jest obecnie jednym z najpopularniejszych możliwości wyrażania własnych wrażeń, zarażania społeczności własnymi zainteresowaniami, pasjami , a ponadto posiadaną wiedzą. Nie bez powodu, już niemalże każda postać medialnego świata prowadzi swój własny blog internetowy, wokół którego gromadzi swoich najwierniejszych fanów.

Teraz istnieje kilka darmowych serwisów blogowych, oferujących rozpoczynającym adeptom sztuki blogowania sposobność założenia swojego bloga na darmowym serwerze z opcją wyboru layoutu dostosowanego do podejmowanej tematyki. 
 
Dlaczego polecam zacząć pisanie bloga? – aspekt wizerunkowy
Poza standardowymi i bardzo dobrze znanymi argumentami stojącymi za pisaniem bloga, coraz częściej używa się go w celach autopromocji i tworzenia swojego wizerunku w wirtualnej rzeczywistości. Blog internetowy stał się fundamentem marki osobistej, pozwalając w intuicyjny i przystępny sposób zaprezentować swoją osobę i posiadane umiejętności przed szeroką publicznością internetowych użytkowników. Jeszcze przed powstaniem serwisów typu GoldenLine lub LinkedIn, to w chwili obecnej spersonalizowane blogi internetowe stanowiły pierwszą flankę w walce o kluczowe stanowiska w międzynarodowych korporacjach. Wielu pionierów pisania bloga, dzieląc się swą wiedzą i pasją znalazło zatrudnienie na stanowiskach, o których wielu dziś mogłoby tylko pomarzyć.
Jeżeli więc zależy Ci na systematycznej budowie swojego wizerunku w sieci, postaw na blog internetowy. Pisanie bloga wcale nie jest takie skomplikowane – o ile treść Twojego przekazu będzie interesująca dla potencjalnych czytelników. 
Źródło: tutaj.
Dodatkowe informacje: ten adres.

About

Categories: Uncategorized