Planujemy sylwestra

Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja rozpowszechniona na całym świecie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza w gronie znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, by okazał się realnie niezapomnianym!

Super pomysłem może okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Wystarczy wybrać motyw przewodni, zachęcić rodzinę i przyjaciół do zaangażowania się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza jedynie wyobraźnia, a inspiracji szukać można na serwisach i forach internetowych. Gwarantujemy, że kiedy Ci uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe obrazki i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie chcesz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już ukazują się w biurach podróży i na portalach eventowych. Kto powiedział, że musisz spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Prawdopodobnie polecam wybrać się do ciepłych krajów, aby pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się też wycieczki do najbardziej egzotycznych zakątków kraju. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a ma możliwość niedostępna Alaska? Jeżeli już tylko dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Warto zobaczyc: sylwester 2016.

About